11 listopada Święto Niepodległości

„Data 11 listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych w historii naszej Ojczyzny.  Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość czyli wolność. Dzięki bohaterstwu polskich żołnierzy, którzy wywalczyli wolność dla naszej Ojczyzny, dzisiaj możemy radośnie spędzać czas w przedszkolu”

My też kochamy Polskę i dlatego dzisiaj cała społeczność przedszkola wspólnie świętowała czcząc pamięć tych, którzy o wolność i niepodległość walczyli.
Dzieci z grupy Zajączki w dniu 6 i 8 listopada zaprezentowały program artystyczny na uroczystej akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dzieci poprzez wiersze, pieśni patriotyczne i tańce narodowe upamiętniły historię odzyskania niepodległości przez Polskę.
O 11.11 wszyscy odśpiewaliśmy Hymn Narodowy dołączając do akcji MEN „Szkoła do hymnu” #SzkołaDoHymnu

1 niepodl

6 niepodl