Wycieczka kolejką wąskotorową Pogórzanin

PZ28-4 PZ28-6 PZ28-5  PZ28-8

„Lubimy wszyscy różne podróże, czy to są małe, czy to są duże.                                                    Świata jesteśmy bardzo ciekawi a podróż radość wielką nam sprawi”.

2 czerwca odbyła się nasza przedszkolna wycieczka kolejką wąskotorową „Pogórzanin” . Dzięki wspaniałej pogodzie, czas spędzony w Łopuszce Małej nad zalewem, upłyną nam w wesołej i miłej atmosferze. Były zabawy w piasku oraz na placu zabaw, zawody sportowe i gra w pikę nożną a na zakończenie wycieczki pyszny obiad w Zajeździe „Ranczo”. Nasza podróż była ogromnym przeżyciem dla naszych przedszkolaków, zmęczone ale radosne i pełne pozytywnych emocji powróciły do Przeworska.

PZ28-9 PZ28-11 PZ28 PZ28-1