Sprintem do maratonu

PZ24 PZ24-3 PZ24-8

12 maja nasze przedszkole wzięło udział III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, zorganizowanym przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola”. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę z logo naszego przedszkola i numerem startowym. Nasza impreza miała odbyć się na stadionie, jednak plany pokrzyżowała pogoda, mimo to pełni energii i radości w sportowej atmosferze ruszyliśmy do zaprzyjaźnionej szkoły, by tu na sali gimnastycznej rozpocząć nasze sportowe zmagania. Po krótkiej rozgrzewce z trenerami rozpoczęliśmy naszą imprezę. 94 przedszkolaków w wieku 3,4 i 5lat przebiegło dystans 9840m. Naszych zawodników wspierali mocno i dopingowali prawdziwi kibice, rodzice a nawet dziadkowie. Biegacze – a wszyscy byli zwycięzcami otrzymali pamiątkowe dyplomy, zaś przedszkolaki z najlepszym czasem – medale. Atmosfera podczas maratonu była wspaniała i długi pozostanie w naszej pamięci. Pragniemy podziękować za pomoc w organizacji przedsięwzięcia: Panu Burmistrzowi Miasta Przeworska, Dyrektorowi MOSIR, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 1, ratownikom medycznym z Firmy Falck, trenerom za osobisty wkład i przygotowanie sali: Mateuszowi Syk, Patrykowi Broda, drukarni Papirus z Jarosławia.

PZ24-2 PZ24-6 PZ24-7 PZ24-5