„W sercu mym pozostaniesz, przyjacielu…” 
Tymi wzruszającymi słowami piosenki nasze kochane Misie
pożegnały przedszkole!
Podczas uroczystej akademii starszaki zachwyciły wszystkich wierszem, śpiewem i tańcem. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia dzieci otrzymały dyplomy, książki i drobne upominki. 

To było dzień pełen wdzięczności:
Pani Dyrektor podziękowała rodzicom szczególnie zaangażowanym w życie i pracę przedszkola.
Rodzice złożyli piękne podziękowania za trud, wielkie serce oraz przygotowanie niejednego, niezapomnianego występu.
Drogie Misie! Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, wspaniałych przyjaźni oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji! 
Będziemy mocno tęsknić! 




























