Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

ZAKOŃCZENIE PRZEDSZKOLA W GRUPIE MISIE

„W sercu mym pozostaniesz, przyjacielu…” ❤️
​Tymi wzruszającymi słowami piosenki nasze kochane Misie 🐻 pożegnały przedszkole!
Podczas uroczystej akademii starszaki zachwyciły wszystkich wierszem, śpiewem i tańcem. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia dzieci otrzymały dyplomy, książki i drobne upominki. 🎁📚
​To było dzień pełen wdzięczności:
🤝 Pani Dyrektor podziękowała rodzicom szczególnie zaangażowanym w życie i pracę przedszkola.
🌹 Rodzice złożyli piękne podziękowania za trud, wielkie serce oraz przygotowanie niejednego, niezapomnianego występu.
​Drogie Misie! Życzymy Wam samych sukcesów w szkole, wspaniałych przyjaźni oraz słonecznych i bezpiecznych wakacji! ☀️🏖️ Będziemy mocno tęsknić! 🎒🎈