Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to fantastyczny czas szczególnie dla dzieci. Dzień w którym jest BAL, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W tym dniu dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnili nam Panowie z zaprzyjaźnionej Szkoły Yamaha w Rzeszowie. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom. Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, indianie, marynarze, królewny, motylki, myszki, policjanci, batman ze spidermanem, a także inne postacie z bajek opanowały na kilka godzin nasze Przedszkole. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Po balu pozostały wspaniałe wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego karnawału.

 

kras

plas

much

zaj

mis

Wielkość czcionki
Kolor tła