Dzień Babci i Dziadka w grupie Muchomorki

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. Tym dniem bez wątpienia jest Dzień Babci i Dziadka!
Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, którzy odgrywają znaczącą rolę w życiu każdego przedszkolaka.
24 stycznia dzieci z grupy Muchomorki okazały swą wdzięczność i szacunek – wierszem, piosenką, tańcem, laurką płynącą prosto z ich małych serduszek.
Ten wspólnie spędzony dziś czas, to czas pełen uśmiechu, radości i dumy. To moment, który pokazuje jak ważne są chwile spędzone z naszymi babciami oraz dziadkami chwile które pozostaną w pamięci na zawsze.
Serdecznie dziękuję firmie KeyC Sound (oferującej profesjonalną obsługę muzyczną) za uświetnienie muzyką, zabawą i tańcem ten wyjątkowy dzień.