Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

Dzień Ziemi

Obchody Dnia Ziemi pod hasłem Inwestujemy w naszą planetę. Wspólnie z wydziałem Ochrony Środowiska UM w Przeworsu kształtujemy postawy proekologiczne już od najmłodszych lat.
22 kwietnia  przeprowadzono szereg działań wpisujących się w konwencję święta. Przedszkolaki zastanawiały się jak można pomóc naszej planecie, aby była czysta, zdrowa i piękna. Odbywały się ciekawe zajęcia edukacyjne, projekcje filmów o tematyce ekologicznej. W praktyczny sposób dzieci zdobywały wiedzę na temat segregacji śmieci, poznając również znaczenie słowa recykling. Prowadzone działania pokazały przedszkolakom różne sposoby ochrony najbliższego środowiska oraz zachęcały do troski o Ziemię.
Uwieńczeniem zdobytych wiadomości były wspaniałe prace plastyczno – techniczne w wykonaniu dzieci.
3
3a
4
5a
5
Wielkość czcionki
Kolor tła