Konkurs plastyczny „Mój przyjaciel MIŚ”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Mój przyjaciel MIŚ”.  25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.   Z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel Miś”. Konkurs kierowany był do wszystkich dzieci oraz rodziców zaś zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać misia – bohatera literatury dziecięcej.
Na konkurs wpłynęło 70 niezwykłych prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi, zaś w dniu dzisiejszym odbyło się jego uroczyste rozstrzygnięcie.
Powołana komisja konkursowa miała niełatwe zadanie. Doceniając starania wszystkich, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Ostatecznie zaś, wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
I miejsce – Maja Pelc
II miejsce – Szymon Ząbczyk
III miejsce Antoni Łapa
Wyróżnienia otrzymali:
1. Tomasz Barcikowski
2. Oliwia Romankiewicz
3. Milena Homa
4. Maria Smotryś
5. Wiktoria Gaweł
6. Maksymilian Kozak
7. Maja Frankowska
8. Aleksandra Frankowska
9. Hanna Frankowska
10. Rita Wołowiec
11. Mikołaj Kiełboń
12. Emilia Sas
13. Melania Ulman
14. Liliana Ulman
15. Ksawery Słoma
Wszystkim dzieciom oraz rodzicom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.
Dziękujemy bardzo Impresja Przeworsk  za „odblaskowe misie” zapewniające bezpieczeństwo dzieciom.