Witamy po wakacjach

Szanowni Rodzice, witamy po wakacjach, mamy nadzieję, że z uśmiechem przekroczycie znów progi naszego przedszkola, w związku z nadchodzącym rozpoczęciem nowego roku szkolnego przekazujemy kilka informacji.
Organizacja pracy:
– Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.00 do 16.30
– Dzieci przyprowadzamy do godziny 8.30
– Na stronie internetowej przedszkola znajdują się szczegółowe informacje dotyczące ramowego rozkładu dnia w przedszkolu.
– Listy dzieci z poszczególnych grup wiekowych zamieszczone są na tablicy informacyjnej w szatni przedszkola.
– Prosimy o wyposażenie dziecka w podpisane pantofelki, oraz pozostawienie w szatni ubrań na zmianę w razie „awarii”.
Szczegółowe informacje przekazane będą Państwu na zebraniach grupowych. Prosimy o śledzenie naszego Facebooka.
Liczymy na Wasze zaufanie, szczerość i zrozumienie, wtedy nasz współpraca zaowocuje rozwojem Waszych pociech. Poczytajcie dobre rady na (nie zawsze łatwe) przedszkolne pierwsze dni.