Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

„Wiwat Maj, Trzeci Maj”

Święto Narodowe Trzeciego Maja jest świętem państwowym, obchodzonym na pamiątkę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzieci 5-letnie z grupy „Zajączki” z tej okazji przygotowały uroczystą akademię, której głównym celem było nie tylko upamiętnienie rocznicy uchwalenia Konstytucji, ale także rozwijanie poczucia przynależności narodowej  u naszych małych Patriotów. W tym ważnym dniu wszyscy prezentowali się niezwykle uroczyście, tym samym prezentując piękno naszej  Ojczyzny. W związku z tym nie mogło zabraknąć tańca narodowego jakim jest polonez. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki o naszej Ojczyźnie.

Wielkie gratulacje dla wszystkich za piękną postawę i wspaniały występ. Było przepięknie, wzruszająco i uroczyście. Wszyscy przeżyli lekcję patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego, która na długo pozostanie w pamięci naszych „Małych Polaków”.

6

 

1

 

5

 

8

 

7

 

2

 

3

 

4

 

Wielkość czcionki
Kolor tła