Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

Procedury i deklaracja w związku z otwarciem Przedszkola

W związku z możliwością powrotu dzieci do przedszkola od  25.05.2020. Rodzice, którzy zdecydują się posłać dziecko do przedszkola proszeni są  o zapoznanie się z procedurami oraz pobranie wzoru DEKLARACJI CHĘCI SKORZYSTANIA Z USŁUG PRZEDSZKOLA, którą należy wydrukować, wypełnić, podpisać i przesłać na adres poczty elektronicznej przedszkola jako skan w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21.05.2020 CZWARTEK do godz. 12:00.

Adres poczty elektronicznej przedszkola:  pm3@przeworsk.um.gov.pl

Plik do pobrania, wypełnienia i odesłania:Deklaracja chęci skorzystania z usług przedszkola

Procedury do zapoznania:

REGULAMIN PRZYJĘĆ DZIECI DO PRZEDSZKOLA

PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA NA CZAS PANDEMII

PROCEDURA WYSTĄPIENIA OBJAWÓW

Wielkość czcionki
Kolor tła