Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

Sprintem do maratonu

Dnia 23 maja dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, którego celem jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Maraton odbył się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Przeworska, zaś współorganizatorem tego wydarzenia był MOSiR – stadion miejski przy ulicy Budowlanych.
Z numerem startowym na koszulce, pełni energii i radości rozpoczęliśmy nasze sportowe zmagania. Nasi mali zawodnicy okazali się prawdziwymi zwycięzcami, gdyż nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu. Trud i wysiłek każdego z biegaczy został doceniony, otrzymali oni pamiątkowy dyplom i złoty medal. Pokonany dystans to 19 000m. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność, kibicowanie oraz zaangażowanie się w wspólny bieg oraz wszystkim dzieciom i pracownikom z Przedszkola Miejskiego Nr 2, atmosfera podczas maratonu była wspaniała i długo pozostanie w naszej pamięci.
Szczególne podziękowania kierujemy Panu Burmistrzowi dr Leszkowi Kisiel, Panu dyrektorowi MOSiR Grzegorzowi Łuczyk, Panu Łukaszowi Jankowskiemu, ratownikom Falck Przeworsk oraz wszystkim zaangażowanym w nasz maraton.
Urząd Miasta Przeworska
MOSiR Przeworsk
4
1b
5
1c
21
18
16a
8
7
2
21
3
15
16
14
12
10
19
15
9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wielkość czcionki
Kolor tła