Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

Konkurs Fotograficzny „Przeworsk – moje miasto a w nim ja”

19 maja w naszym Przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Fotograficznego „Przeworsk – moje miasto a w nim ja”, który odbył się pod honorowym patronatem Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska.

Konkurs wplótł się w obchody 630 Rocznicy Powstania Naszego Miasta Przeworska, zaś jego program uświetniły wierszem oraz piosenką występy dzieci o tematyce patriotycznej.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i złożone zdjęcia konkursowe, których ocena odbyła się poprzez głosowanie na profilu Facebook naszego przedszkola. W wyniku Państwa ocen przyznano następujące miejsca:
I miejsce – Oliwier Głowiak
II miejsce – Antoś Stępak
III miejsce – Karol Choma
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.
6
10
5
4
3
2
1
8
7
9

 

 

Wielkość czcionki
Kolor tła