Wycieczka Misiów i Zajączków do Zagrody edukacyjnej „W międzyczasie” w Cieplicach.

15 maja dzieci z grupy Zajączki oraz Misie wzięły udział w wyjeździe do Zagrody edukacyjnej „W międzyczasie” w Cieplicach.
Celem wyjazdu było ukazanie dzieciom piękna polskiej wsi oraz korzyści, jakie płyną z uprawiania ziemi i hodowli zwierząt, a także kształtowanie u dzieci poczucia więzi z piękną, otaczającą przyrodą.
Dzień mimo iż deszczowy okazał się jednak niezwykle udany, zabawa była świetna a wspomnienia piękne.