Szanowni Rodzice!

57cb38d6286af_witamypowakacjach-650x258

Informujemy, że nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy 1 września. Z uwagi na pandemię koronawirusa organizacja pracy będzie nieco inna niż w minionych latach.

Prosimy o dokładne zapoznanie się z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA obowiązującymi w Przedszkolu Miejskim Nr 3 w Przeworsku w okresie pandemii COVID-19 (zamieszczone poniżej).

Uprzejmie prosimy o przestrzeganie wprowadzonych procedur. Ograniczenia są niezbędne, aby w pełni zapewnić Państwa dzieciom bezpieczeństwo. Bądźmy odpowiedzialni tak, aby udało nam się przejść przez ten trudny dla nas wszystkich czas pandemii.

Uwaga!

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Państwu na najbliższych zebraniach grupowych, które odbędą się zaraz w pierwszym tygodniu roku szkolnego.

Prosimy, aby każde dziecko przychodzące w pierwszym dniu do przedszkola, było zaopatrzone w pantofle wsuwane lub zapinane na rzepy.

Informujemy, że przedszkole jest czynne w godzinach od 600do 16 30. Dzieci przyprowadzamy do przedszkola w godzinach od 6 00 do 8 30.

Rodzice/opiekunowie prawni przyprowadzający dziecko do przedszkola muszą obowiązkowo posiadać środki ochrony osobistej (maseczki lub przyłbice, jednorazowe rękawiczki lub dezynfekcja rąk) zarówno podczas odprowadzania jak i odbierania dziecka.

1.PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA

2. PROCEDURA PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA W PRZEDSZKOLU NA CZAS PANDEMII

3. PROCEDURA POSTĘPOWANIA NA WYPADEK PODEJRZENIA ZAKAŻENIA COVID-19