Pokaz akrobatyczny

4 XII 2019 r. w godzinach popołudniowych panie z grupy „Zajączki” zorganizowały dla wszystkich przedszkolaków pokaz akrobatyczny sekcji uczniów SP nr 1 i SP nr 2 – absolwentów przeworskich przedszkoli. Pokaz został zorganizowany przy udziale SP nr 1 i trenera Klubu Akrobatyki Sportowej w Rzeszowie – Pani Brygidy Sakowskiej – Kamińskiej. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wyglądają różnego rodzaju ćwiczenia rozciągające i rozgrzewające. Dziękujemy Dyrektor SP nr 1 w Przeworsku – Pani Barbarze Motyce i jej zastępcy – Pani Justynie Stelmach za udostępnienie i wynajęcie sali gimnastycznej bezpłatnie. Dziękujemy mamom Pani Teresie Golonka i Pani Elżbiecie Panek za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Wszystkim akrobatkom dziękujemy za piękny występ i życzymy dużo sukcesów. Naszym wychowankom (bo tak bardzo podobały się występy) życzymy, aby każdy mógł rozwijać swoje zaintetesowania w myśl hasła „Sport to zdrowie”.

5akro

3akro