„Sprintem do maratonu”

Już po raz kolejny nasze przedszkole wzięło udział w VII Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegu wśród dzieci oraz wyrabianie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w życiu dorosłym. Oto nasze wyniki: dzieci wraz z personelem przebiegły 21,2 km., rodzice i sympatycy przedszkola podarowali nam 46 km. Razem przedszkolaki wraz z wynikami rodziców przebiegły 67,2 km. Brawo !!!. Serdeczne podziękowania kierujemy Panu Burmistrzowi dr Leszkowi Kisielowi za pomoc w organizacji imprezy i zasponsorowanie dzieciom medali, dyplomów oraz upominków dla każdej grupy. Dziękujemy także tacie i mamie naszego przedszkolaka Maksymiliana za opiekę medyczną podczas imprezy.