Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

Sprintem do maratonu

17 maja nasze przedszkole wzięło udział w VIII Ogólnopolskim maratonie przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Celem imprezy było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę z logo naszego przedszkola i numerem startowym. Nasza impreza odbyła się na stadionie przy ulicy Budowlanych. Tu pełni energii i radości rozpoczęliśmy nasze sportowe zmagania. Po krótkiej rozgrzewce rozpoczęliśmy naszą imprezę. Przebiegliśmy dystans 8000m. Naszych zawodników wspierali mocno i dopingowali prawdziwi kibice, rodzice. Biegacze – a wszyscy byli zwycięzcami – otrzymali pamiątkowe dyplomy i oczywiście medale. Atmosfera podczas maratonu była wspaniała i długi czas pozostanie w naszej pamięci.

Pragniemy podziękować za pomoc w organizacji przedsięwzięcia: Panu Dyrektorowi MOSIR Grzegorzowi Łuczyk, trenerowi panu Patrykowi Broda, ratownikowi medycznemu  panu Piotrowi Zawadzkiemu.

Wszystkim uczestnikom imprezy gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy sukcesów być może w prawdziwych maratonach.

1

3

4

2

5

6

8

10

12

11

13

7

9

 

14

14a

17

15

19

18

16

Wielkość czcionki
Kolor tła