Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA

„Maleńka miłość w żłobie śpi…”
Okres Świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, to czas pełen radości, refleksji, okazywania wzajemnej miłości.
O tę świąteczną atmosferę zadbały w tym roku dzieci z grupy ,,Muchomorki’’, które swym przedstawieniem jasełkowym wprowadziły całą społeczność przedszkolną oraz zaproszonych rodziców w świąteczny i magiczny czas.
Dzieci przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma tradycyjnymi kolędami i pastorałkami. Piękna scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem tej wyjątkowej chwili sprawiając, że wszyscy poczuli magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
1
2
6
5
4
3
8
7
11
12
10
7

 

Wielkość czcionki
Kolor tła