Masz pytania? Zadzwoń

  (16) 648 76 61

Kocham mamę, kocham tatę, bo są dla mnie całym światem !

Dnia 25 maja 2023 r. w ogrodzie naszego przedszkola obchodziliśmy szczególny dzień – Święto Rodziców pod hasłem „Kocham mamę, kocham tatę, bo są dla mnie całym światem”. Uroczystość rozpoczęła Dyrektor Przedszkola pani Alicja Romankiewicz od powitania honorowych gości, którzy swoją obecnością uświetnili tego roczny piknik – Burmistrz Miasta Przeworska dr Leszek Kisiel, Pani Marzena Ślęk kierownik referatu Oświaty i Spraw Społecznych oraz Przewodniczący Rady Rodziców Kamil Płoskoń.
Witając wszystkich zebranych rodziców pani dyrektor podkreśliła rolę rodziny, dbałość o podtrzymywanie i pielęgnowanie więzi pomiędzy dzieckiem a jego rodzicami.
Rozpoczynając uroczystość przedszkolaki z wszystkich grup zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, dedykując śpiewane piosenki oraz wręczając upominki z życzeniami kochanym rodzicom z okazji ich święta. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Gdy przyszedł czas na zabawę zespół Yamaha na czele z panem dyrektorem Mariuszem Stącel porwał wszystkich do wspólnej zabawy. Dzieci wspólnie z rodzicami fantastycznie bawiły się w rytm muzyki przeplatanej wieloma konkurencjami.
Aby umilić rodzicom i dzieciom wspólne spędzenie czasu przygotowano także atrakcje kulinarne – słodkie i nie tylko słodkie poczęstunki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, znikając w mgnieniu oka.
Dzieciom bardzo podobały się wszystkie proponowane atrakcje, ale przede wszystkim cieszyły się, że mogły ten czas spędzić razem ze swoimi rodzicami. Piknik był okazją do wspólnej zabawy, integracji, bliższego poznania się w przyjaznej atmosferze. Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom i sponsorom za okazaną życzliwość i otwartość serca oraz wsparcie finansowe umożliwiające zorganizowanie Pikniku Rodzinnego.
– Masarnia Karol Benbenek
– Ar-ma Marzena Kluz
– Piekarnia Sieniawa
– Sklep Orto Bożena Wikiera
– Firma Handlowo-Usługowa Lesław Krajnik.
1
7
2
6
5
8
30
29
28
27
26
25
24
21
37
36
35
34
33
32
31
23
22
21
20
19
18
17
16
15
14
13
10
12
11
9
Wielkość czcionki
Kolor tła