Krasnoludki w Bibliotece

Dzieci 3-letnie z grupy „Krasnoludki” odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Przeworsku. Z wielkim zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem. Podczas wizyty szczególne wrażenie na dzieciach wywarł oczywiście dział dziecięcy, wszystkim spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki. Pani bibliotekarka opowiedziała o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Serdecznie dziękujemy za wspaniałe przedstawienie teatrzyku pt. „Kicia Kocia w Bibliotece” z wielkim zainteresowaniem obejrzane przez nasze „Krasnoludki”.
Zostaliśmy także zaproszeni piętro wyżej, gdzie ku zaskoczeniu wszystkich, przygotowana została niespodzianka dla dzieci, a mianowicie wspólna zabawa z podłogą interaktywną FunFlor.
Bardzo dziękujemy wszystkim paniom pracującym w Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku za tak serdeczne przyjęcie i oprowadzenie po świecie książki w tak miłej atmosferze.
3c