Udział w IV Maratonie.

pz182pz185

11 maja nasze przedszkole wzięło udział w IV Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”, zorganizowanym przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola”. Każdy uczestnik otrzymał koszulkę z logo naszego przedszkola i numerem startowym. Nasza impreza odbyła się na stadionie, tu pełni energii i radości rozpoczęliśmy nasze sportowe zmagania. Po krótkiej rozgrzewce z trenerami rozpoczęliśmy naszą imprezę. Naszych zawodników wspierali mocno i dopingowali prawdziwi kibice, rodzice, którzy także mogli spróbować sił w biegu.Przedszkolaki- biegacze- a wszyscy byli zwycięzcami otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Atmosfera podczas maratonu była wspaniała i długo pozostanie w naszej pamięci. Pragniemy podziękować za pomoc w organizacji przedsięwzięcia: Panu Dyrektorowi MOSIR, trenerom :Patrykowi Broda i Łukaszowi Jankowskiemu, drukarni „Papirus” oraz ratownikom z Falck Przeworsk.

pz184pz183